Włoszczowski Portal Informacyjno-Medialny

Nasza młodzież najlepsza w województwie

Drużyny ze Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum Nr 1 oraz z I Liceum Ogólnokształcącego we Włoszczowie po raz kolejny zwyciężyły w etapach wojewódzkich ogólnopolskich turniejów.

mistrzowie1

Mistrzowie województwa ze Szkoły Podstawowej Nr 1 we Włoszczowie (fot. UG Włoszczowa).

27.05.2017 r. zespół z I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Władysława Sikorskiego w składzie: Adrian Józefowski, Marcin Nowak i Karol Kukla zajął pierwsze miejsce w etapie wojewódzkim XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który rozegrano w Kielcach. Opiekunem młodzieży był Mariusz Marczewski.

To czwarty sukces uczniów „Sikorskiego” w tym turnieju. Niebawem będą oni reprezentować województwo świętokrzyskie w finale krajowym, który odbędzie się w dniach 6-7.06.2017 r. w Poznaniu.

mistrzowie2

Najlepsza drużyna gimnazjalna w województwie z Publicznego Gimnazjum Nr 1 we Włoszczowie (fot. KPP Włoszczowa). 

Kilka dni później, podobny sukces odniosły też dwie drużyny z Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie, które brały udział w etapie wojewódzkim XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Bilczy.

Podopieczni Marcina Sztuki: Karolina Jarząb, Lena Rak, Kuba Kaczor, Patryk Kozieł, Zuzanna Oleksy, Filip Sztuka i Mateusz Trzebiński kolejny raz z rzędu zostali mistrzami województwa w obu kategoriach. Niektórzy ten sukces odnieśli już po raz 10!

Zwycięzcy uczniowie z "jedynki" będą reprezentować województwo świętokrzyskie w etapie centralnym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbędzie się w dniach 12-14.06.2017 r. w Nidzicy.

/TLW INFO/

Skomentuj

(*) pola wymagane

1 komentarz

  • Leesa

    If you want to improve your experience only keep visiting this site
    and be updated with the latest information posted here.

    Leesa sobota, 10, czerwiec 2017 21:36 Link do komentarza

tlw.info.pl

Top Desktop version