Włoszczowski Portal Informacyjno-Medialny

Urszula i Poparzeni Kawą Trzy na Dniach Włoszczowy

W dniach 30.06-1.07.2017 r. na stadionie OSiR odbędą się Dni Włoszczowy. Wystąpią dwie znane gwiazdy show biznesu.

dniwoszczowy2017

Otwarcie imprezy już w przyszły piątek o godz. 17. W programie m.in. występ podopiecznych Domu Kultury, koncert zespołu rockowego F-Band (godz. 19.00). O 21.00 wystąpi główna gwiazda wieczoru – Urszula, której popularność przyniosły utwory: „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Malinowy król”, „Na sen”, „Konik na biegunach”. Po koncercie Urszuli zagra grupa Cztery Szmery. Piątkowa impreza zakończy się o północy.

1.07.2017 r. ciąg dalszy świętowania. Start o godz. 15.00. Będzie gra miejska i pokaz jazdy kozackiej. Najmłodsi będą mogli skorzystać z atrakcji wesołego miasteczka oraz animacji. O godzinie 19.00 wystąpi zespół blues-rockowy Zdrowa Woda. O godzinie 20.30 zaśpiewa włoszczowski wokalista Paweł Rydz. Pół godziny później pojawi się gwiazda wieczoru - zespół Poparzeni Kawą Trzy, znany z takich utworów jak: „Okrutna, zła i podła”, „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Kawałek do tańca”. Po tym koncercie odbędzie się widowisko pirotechniczne. Dni Włoszczowy 2017 zakończy dyskoteka z DJ Helou.

Na święto miasta zapraszają burmistrz Włoszczowy i Dom Kultury. Dla uczestników imprezy będą przygotowane dwa parkingi: na terenie basenu Nemo oraz wzdłuż magistrali ciepłowniczej. Wzdłuż ogrodzenia stadionu, przy ulicy Wiśniowej organizatorzy nie zalecają parkowania z uwagi na pokaz pirotechniczny, który będzie się rozgrywać w pobliżu.

/TLW INFO/

Skomentuj

(*) pola wymagane

44 komentarzy

tlw.info.pl

Top Desktop version