Włoszczowski Portal Informacyjno-Medialny

Burmistrz Włoszczowy wręczył stypendia młodzieży

   9.11.2017 r. na uroczystej gali Grzegorz Dziubek wręczył stypendia 24 gimnazjalistom i 10 studentom. Gimnazjaliści będą otrzymywać po 150 zł, a studenci po 200 zł na miesiąc. 

stypendia

Nagrodzeni gimnazjaliści z dyrektorami szkół i burmistrzem Włoszczowy (fot. UG Włoszczowa).

   Z Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie nagrody burmistrza dostali: Zuzanna Oleksy, Michał Hudobski, Amelia Bartos, Dominika Krawczyk, Magdalena Hupa, Aleksandra Ślęzak, Jakub Jasnos, Mateusz Łaskawski, Karolina Bukowska, Mateusz Drążyk i Wiktor Falana. Z ZPO nr 2 stypendia otrzymali: Natalia Koza, Ewelina Zug, Marta Klapa, Patrycja Klos, Milena Cholewa, Wiktoria Proch i Paulina Arabas. Z Zespołu Placówek Oświatowych w Koniecznie wyróżniono: Sebastiana Wcisło, Natalię Dziubek i Radosława Kozieła. Z ZPO w Kurzelowie nagrodzono: Angelikę Gieroń, Karolinę Dymek i Huberta Kozieła.

   Burmistrz Włoszczowy nagrodził też najzdolniejszych studentów w gminie. Byli to: Marta Noga z Uniwersytetu Łódzkiego, Krzysztof Turek z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Monika Nowicka z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Karolina Wójcik z Uniwersytetu Wrocławskiego, Paula Nalepa z Uniwersytetu Jagiellońskiego, Mateusz Jaworski z Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Katarzyna Bernat z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Karolina Krawczyk z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Anna Żal z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Karina Ożarowska z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

/TLW INFO/

Skomentuj

(*) pola wymagane

tlw.info.pl

Top Desktop version