Włoszczowski Portal Informacyjno-Medialny

Siła kobiet we Włoszczowie

7.03.2018r. w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie, z okazji Dnia Kobiet, odbyło się XVI Forum Kobiet Powiatu Włoszczowskiego pod hasłem „Siła Kobiet”.

forum

Ok. 400 pan uczestniczyło w XVI Forum Kobiet Powiatu Włoszczowskiego, które odbyło się w PCK-R. (fot. UG Włoszczowa).

Spotkanie tradycyjnie rozpoczęło się od życzeń dla solenizantek z okazji ich święta, które złożył starosta Jerzy Suliga. Następnie włodarze wręczyli tulipany wszystkim zgromadzonym na sali kobietom.

Publiczność miała okazję wysłuchać prelekcji pań z Sądu Rejonowego na czele z sędzią Moniką Kołdon-Sobańską, pt. „Komunikacja – mediacja sztuką dialogu”.

W dalszej części odbył się Koncert życzeń. Burmistrz, wójtowie oraz przedstawiciele poszczególnych gmin złożyli swoim mieszkankom życzenia. Najpiękniejsze arie świata zadedykował dla pań Michał Steciak – tenor liryczny z powiatu jędrzejowskiego. Koncert zakończył się owacją na stojąco.

Ostatnim punktem programu był występ Kabaretu „Czwarta Fala” z Ostrowca Świętokrzyskiego. Panowie przedstawili zabawne skecze i filmiki, które rozbawiły zgromadzoną publiczność i wprowadziły w nastrój radosnego świętowania Dnia Kobiet.

Organizatorami uroczystości byli: Starostwo Powiatowe, Związek Gmin Ziemi Włoszczowskiej oraz Powiatowe Centrum Kulturalno-Rekreacyjne.

/TLW INFO/

Skomentuj

(*) pola wymagane

48 komentarzy

tlw.info.pl

Top Desktop version