Włoszczowski Portal Informacyjno-Medialny

Marszałek Senatu rozdawał chorągiewki na majówce we Włoszczowie

5.05.2018 r. niespodziewanym gościem Majówki Europejskiej we włoszczowskim rynku był marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

karczewski

Marszałkowi Senatu towarzyszyła mocna ekipa partyjnych kolegów na Majówce Europejskiej we Włoszczowie (fot. UG Włoszczowa).

Przybył on do Włoszczowy na spotkanie organizowane przez PiS z cyklu „Polska jest jedna”. Marszałkowi Senatu towarzyszyli świętokrzyscy parlamentarzyści, wojewodowie oraz radni Sejmiku Województwa.

Zwykle spotkania odbywają się bez udziału włodarzy samorządów z innych, niż PiS opcji politycznych. Tym razem było inaczej, co świadczy o otwartości władz gminy, szacunku i wysokiej kulturze politycznej” – napisano na stronie internetowej UG Włoszczowa.

Stanisław Karczewski podziękował burmistrzowi Włoszczowy Grzegorzowi Dziubkowi (PSL) za przyjęcie, rozmawiał z uczestnikami majowego pikniku, rozdawał biało-czerwone chorągiewki, a potem przejechał do Biblioteki Publicznej, gdzie spotkał się z mieszkańcami powiatu. Wcześniej marszałek Senatu odwiedził Końskie.

/TLW INFO/

Skomentuj

(*) pola wymagane

tlw.info.pl

Top Desktop version