Włoszczowski Portal Informacyjno-Medialny

Dwóch kandydatów na burmistrza Włoszczowy

Obecnie urzędujący włodarz Grzegorz Dziubek (Polskie Stronnictwo Ludowe) zmierzy się 21.10.2018 r. z Piotrem Bulskim (Prawo i Sprawiedliwość) w wyborach samorządowych na stanowisko burmistrza miasta i gminy Włoszczowa.

Grzegorz Dziubek będzie ubiegał się o drugą kadencję. To były radny Rady Miejskiej trzech kadencji i były wicewojewoda świętokrzyski. Ma 44 lata, wykształcenie wyższe rolnicze. Mieszka w Rogienicach. Jest żonaty, ma jedno dziecko.

Grzegorz Dziubek

Jego kontrkandydat – Piotr Bulski ma 38 lat, wykształcenie wyższe prawnicze. Mieszka we Włoszczowie. Jest żonaty, ma troje dzieci. Obecnie jest radnym Rady Miejskiej. Pracuje jako zastępca kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa we Włoszczowie.

Piotr Bulski

Który z nich zostanie burmistrzem gminy Włoszczowa na 5-letnią kadencję przekonamy się być może już w pierwszej turze wyborów w dniu 21.10.2018 r. Zwycięski kandydat musi zdobyć większość bezwzględną, czyli ponad 50% głosów poparcia. Jeśli nie, będzie druga tura wyborów w dniu 4.11.2018 r.

/TLW INFO/

Skomentuj

(*) pola wymagane

tlw.info.pl

Top Desktop version