Włoszczowski Portal Informacyjno-Medialny

Dwie sesje o oświacie we Włoszczowie

15.02.2017 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy we Włoszczowie odbędzie się sesja Rady Miejskiej. Dzień później zbierze się na swoim posiedzeniu Rada Powiatu.

sesje.v01

Radni miejscy podejmą uchwały m.in. w sprawach: dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów prowadzonych przez gminę Włoszczowa do nowego ustroju szkolnego, ustalą wysokość opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci do lat 5 w publicznych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych, przyjmą plany pracy Rady Miejskiej oraz poszczególnych stałych komisji rady i plan kontroli Komisji Rewizyjnej na 2017 rok.

Dzień później, 16.02.2017 r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbędzie się sesja Rady Powiatu. W porządku obrad m.in. sprawozdanie Zarządu Powiatu z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez powiat w 2016 r., przyjęcie sprawozdań z działalności stałych komisji Rady Powiatu oraz sprawozdania z realizacji planu kontroli Komisji Rewizyjnej za 2016 r. Radni powiatowi podejmą także uchwałę w sprawie dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych do nowego ustroju szkolnego wprowadzonego ustawą Prawo oświatowe.

/TLW INFO/

Skomentuj

(*) pola wymagane

92 komentarzy

tlw.info.pl

Top Desktop version