Włoszczowski Portal Informacyjno-Medialny

Tłumy na premierze spektaklu Zbigniewa Woldańskiego

9.03.2018 r. o godz. 18.00 we włoszczowskim Domu Kultury odbyła się premiera przedstawienia Zbigniewa Woldańskiego „W uzdrowisku to jest życie”. To była 15 jego sztuka.

przedstawienie

We włoszczowskim Domu Kultury odbyła się premiera najnowszego przedstawienia Zbigniewa Woldańskiego pt. „W uzdrowisku to jest życie”(fot. archiwum prywatne).  

W rolach głównych zagrali: Bożena Kaczkowska, Anna Michałek, Maria Loręcka, Elżbieta Dynus, Maria Stolarska, Ewa Tworkowska, Helena Pawłowska oraz Marian Szczepanik. Aktorzy w ciekawy i humorystyczny sposób przedstawili chwile z uzdrowiskowego życia w sanatorium w Polańczyku.

Sala DK była wypełniona po brzegi publicznością, wiele osób stało w przejściu. Przedstawienie nagrodzono owacją na stojąco. Reżyser otrzymał od aktorów kosz kwiatów oraz statuetkę Victorii – symbolu zwycięstwa.  

Spektakl Zbigniewa Woldańskiego zostanie również zaprezentowany 16.03.2018 r. o godz. 18.00 w Domu Kultury we Włoszczowie oraz 18.03.2018 r. o godz. 17.30 w Samorządowym Centrum Kultury w Sędziszowie. Wstęp wolny.

/TLW INFO/

Skomentuj

(*) pola wymagane

tlw.info.pl

Top Desktop version