Włoszczowski Portal Informacyjno-Medialny

Błąd
 • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 59

Jeżowska we Włoszczowie

Na sobotni festyn pod hasłemkask mi nie przeszkadza" promujący bezpieczną jazdę przyjechała Majka Jeżowska. Artystka nie tylko śpiewała, ale również zabawiała publiczność.

jeżowska 3

Włoszczowskie gwiazdy estrady

Rodzinny festyn zgromadził wielu mieszkańców naszego powiatu. Na scenie Powiatowego Centrum Kulturalno-Rekreacyjnego wystąpili młodzi, włoszczowscy artyści. Reprezentantami włoszczowskich szkół byli między innymi Kwartet z Dwójki i Hubert Bąk. Zaprezentowały się również grupa z Moskorzewa i zespół ludowy z Cieśli. Pokaz tańca nowoczesnego przedstawiły dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia do PCKR.

Główny punkt programu

Pomimo wielu występów, tym najbardziej oczekiwanym był koncert Majki Jeżowskiej. Od lat niezmienna artystka wykonała swoje najsłynniejsze utwory. Scena była otoczona wianuszkiem nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Najmłodsi brali aktywny udział w występie. Publiczność dostała nagrody w różnych konkurencjach. Prezenty takie jak plakaty, a nawet płyty artystki powędrowały do najbardziej zaangażowanych w taniec i śpiew.

Co więcej?

Dostępnych było wiele atrakcji. Dużą popularnością cieszyło się wesołe miasteczko czy malowanie twarzy. Maluchy miały również możliwość aby usiąść na motorze policyjnym.

Dzieciaki chętnie brały udział również w konkursach sportowych i muzycznych oraz wykazywały się wiedzą na temat ruchu drogowego.

jeżowska1

jeżowska2

/COL/

Skomentuj

(*) pola wymagane

2 komentarzy

 • Julie

  Excellent article. Keep posting such kind of information on your page.
  Im really impressed by your site.
  Hey there, You have done a great job. I will certainly digg it and individually recommend to my
  friends. I am sure they will be benefited from this
  website.

  Julie piątek, 11, sierpień 2017 21:26 Link do komentarza
 • Caseyler

  wh0cd882837 cialis online

  Caseyler wtorek, 25, kwiecień 2017 21:59 Link do komentarza

tlw.info.pl

Top Desktop version