Włoszczowski Portal Informacyjno-Medialny

Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 59

Podczas sobotniego koncertu  we Włoszczowie zebrano 9 worków plastikowych nakrętek. To pierwsza taka akcja zorganizowana przez Zakrętki.Info i Dom Kultury na terenie naszego powiatu.

zakretki1 600 x 399
fot. Filip Kotulski

Koncert rozpoczął się od nieudanego występu trzech gimnazjalistów, podczas którego część ludzi opuściła widownię. Sytuacja szybko poprawiła się, gdy na scenę wszedł zespół Acoustix Experiment, który przyjechał z Krakowa. Zdaniem naszych rozmówców zagrali rock na najwyższym poziomie.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy przeprowadzone w przerwie, między występami. Zorganizowano turniej warcabowy i „w kapsle”. Gracze używali tylko plastikowych zakrętek. Zwycięzcy otrzymali płyty, plakaty, koszulki i książki. Każdy z uczestników dostał bilet do kina Muza lub na basen Nemo.

Super Grupa Kredki rozkręciła publiczność. Wokalista przez cały czas tańczył, skakał i biegał (nie tylko po scenie). Często zwracał się do publiczności, czym zdobył sobie ich sympatię. Kilku osobom udało się złapać rzucone na widownię płyty. Zespół zapowiedział, że chętnie przyjedzie do Włoszczowy, jeśli tylko otrzyma kolejne zaproszenie.

Villa Aromat zaprosiła wszystkich na afterparty. Każdy obecny mógł liczyć na poczęstunek i duże zniżki na napoje i obiady.

Zainteresowanie całą akcją okazało się bardzo duże. Fundacja „Bez tajemnic”, która zarządza „Zakrętki.info”, zapowiedziała, że w przyszłości zorganizuje kolejne koncerty na terenie naszego powiatu.

Wszyscy, którzy chcieliby zostać wolontariuszami i aktywnie uczestniczyć w życiu fundacji, mogą zgłaszać się na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Liczy się każda osoba i każda zakrętka.

Kampanię reklamową sponsorował portal TLW Info oraz firma Soleko z Oleszna. Plakaty zaprojektował Paweł Ciszek z I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Sikorskiego. Uczniowie tej szkoły aktywnie włączyli się w przygotowania do koncertu i byli najliczniejszą grupą wśród publiczności.

/SKO/

zakretki2 600 x 399

zakretki3 600 x 399

zakretki4 399 x 600

zakretki5 399 x 600

 fot. Filip Kotulski

Skomentuj

(*) pola wymagane

tlw.info.pl

Top Desktop version